Лиманська громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Оголошення про проведення конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти: КЗ «Трапівський НВК «ЗЗСО-ЗДО» Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області та КЗ «Лиманський НВК «ЗЗСО-ЗДО» Лиманської сільсько

Дата: 30.08.2021 17:12
Кількість переглядів: 399

Фото без описуВідділ освіти Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області відповідно до наказу № 75/01-13 від 30.08.2021  року оголошує конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти, а саме:

  1. Оголосити конкурс на посаду директора КЗ «Трапівський НВК «ЗЗСО-ЗДО» Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області .

Місцезнаходження закладу: 68140, вул. Миру, будинок 132 с. Трапівка, Білгород-Дністровський район, Одеська область;

  1. Оголосити конкурс на посаду директора КЗ «Лиманський НВК «ЗЗСО-ЗДО» Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

Місцезнаходження закладу: 68141, вул. Героїв України, будинок 24, с. Лиман, Білгород-Дністровський район, Одеська область.

Найменування посади: директор закладу загальної середньої освіти

Умови оплати праці:

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до:

- постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року  № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»;

- постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування;

- постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 р. № 78 «Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про освіту", частини першої статті 25 закону України "Про загальну середню освіту", частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту";

- наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»;

- наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 року № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» та відповідно до  інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги до директора закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).

3. Копія паспорта громадянина України.

4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста).

5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання.

7. Довідка про відсутність судимості.

8. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

9. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії. Відповідальність за достовірність поданих документів несе особа, яка виявила бажання брати участь у конкурсі.

Документи подаються з 31 серпня 2021 року до 18.00 години   30 вересня 2021 року  до Відділу освіти Лиманської сільської ради за адресою: с. Лиман, вул. Героїв України, 47 А.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість:

Місцем проведення конкурсного відбору є приміщення Лиманської сільської ради: с. Лиман, вул. Героїв України, 47 А.

Конкурс складається з таких етапів:

1. Прийняття рішення про проведення конкурсу, затвердження складу конкурсної комісії, оприлюднення оголошення (30 серпня 2021 року).

2. Прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі (з 31 серпня по 30 вересня 2021 року в приміщенні Відділу освіти за адресою: с. Лиман, вул. Героїв України, 47А).

3. Перевірка поданих документів щодо відповідності установленим законодавством вимогам (з 01 по 05 жовтня 2021 року в приміщенні Відділу освіти за адресою: с. Лиман, вул. Героїв України, 47А).

4. Допущення та/або недопущення до участі у конкурсі (з 01 по 08 жовтня 2021 року).

5. Оприлюднення на вебсайті Лиманської сільської ради переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (до 08 жовтня 2021 року).

6. Ознайомлення кандидатів із Закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу (з 11 жовтня по 15 жовтня 2021 року за адресою: с. Трапівка, вул. Миру, 132).

6.1. Ознайомлення кандидатів із Закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу (з 11 жовтня по 15 жовтня 2021 року за адресою: с. Лиман, вул. Героїв України, 24).

7. Проведення конкурсного відбору (з 18 по 27 жовтня 2021 року в приміщенні Лиманської сільської ради за адресою: с. Лиман, вул. Героїв України, 47А).

8. Визначення переможця конкурсу (до 27 жовтня 2021 року).

9. Оприлюднення результату конкурсу на офіційному вебсайті Лиманської сільської ради (до 28 жовтня 2021 року).

Прізвище, ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі:

   Здорова Марія Федосіїна –  головний спеціаліст Відділу освіти Лиманської сільської ради,

с. Лиман, вул. Героїв України, 47А.

тел. 0634291874

e-mail: lyman_osvita@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь