Лиманська громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Відділ соціального захисту населення Лиманської сільської ради

З 01.09.2021 року рішенням восьмої сесії восьмого скликання Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області від 13 липня 2021  року № 306-VIII створено юридичну особу - Відділ соціального захисту населення Лиманської сільської ради ( далі - відділ). Цим же рішенням затверджено Положення про відділ, встановлена його юридична адреса та надане доручення начальнику відділу провести державну реєстрацію юридичної особи.

Відповідно до Положення, основними завданнями відділу є:

  • забезпечення реалізації на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, з питань сім’ї та дітей, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.
  • визначення та реалізація соціальних пріоритетів розвитку громади, розробка місцевих програм соціального спрямування, проектів, програм та заходів щодо підтримки вразливих категорій населення.
  • запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади.
  • організація здійснення соціальної роботи в громаді та надання соціальних послуг.
  • управління закладами та установами соціального захисту населення комунальної форми власності, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.

          Розпорядженням Лиманського сільського голови  № 79 від 31.08.2021 року виконуючою обов'язки начальника відділу призначена Ольгу Данильченко.

Контактна інформація

Адреса:

68141
Одеська область,
Білгород-Дністровський район,
село Лиман, вул. Героїв України, 47а
E-mail: Liman_soc_viddil@ukr.net

Керівник відділу:

Виконуюча обов’язки начальника відділу
Данильченко Ольга Павлівна тел. 09898919450
Головні спеціалісти відділу:

Волощук Анастасія Семенівна, тел. 0982050864

Горбатюк Олена Анатоліївна, тел. 0973599481

Пономаренко Марина Петрівна, тел. 0734166157

1. Віддалене робоче місце головного спеціаліста відділу при Трапівському  старостинському окрузі  Лиманської  сільської територіальної громади.

Адреса: Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Трапівка, вул. Миру, буд. 3,

Алєксєєнко Ганна Григорівна, тел. 0979959491

 2. Віддалене робоче місце головного спеціаліста відділу при Приморському  старостинському окрузі  Лиманської  сільської територіальної громади

 Адреса: Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Приморське, вул. Перемоги, буд. 64 б, Ведута Світлана Семенівна, тел. 0975775257

Графік роботи ВРМ

Понеділок:  з 09.00 год.  до 18.00 год.   

Вівторок:     з 09.00 год.  до 18.00 год.   

Середа:        з 09.00 год.  до 18.00 год.   

Четвер:        з 09.00 год.  до 18.00 год.    

П’ятниця:    з 09.00 год. до 17.00 год.

Обідня перерва: з 13.00 год. до 13.45 год.    

Субота:        вихідний                   

Неділя:         вихідний

До уваги внутрішньо переміщених осіб

         До уваги внутрішньо переміщених осіб: експериментальний проект з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Мінсоцполітики (Спеціалізований  Трускавецький санаторій «Батьківщина» та Спеціалізований Миргородський  санаторій «Слава») окремих соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах за рахунок державного бюджету

15:53 18.07.2023

ПЕРЕВІРИЛИ ЯКІСТЬ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Працівники Центру надання соціальних послуг Лиманської сільської ради здійснили  робочу поїздку у села  територіальної громади та перевірили якість надання  соціальної послуги догляду вдома соціальними робітниками. Всього на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома перебувають 23 особи похилого віку, які обслуговуються 3 соціальними робітниками.

12:37 28.12.2022

Реєстрація внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Лиманської громади

За сприяння Благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ» за фінансової підтримки Карітасу Швейцарії, Швейцарської агенції з розвитку та кооперації (SDC), організації «Швейцарська солідарність» (Swiss Solidarity) та нідерландської організації «Cordaid» було організовано реєстрацію внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Лиманської сільської ради для отримання благодійної грошової допомоги в рамках проєкту «Care4U: Людська гідність - Стабілізаційна грошова допомога», який реалізується.

21:27 28.09.2022

Допомога від міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen.

Сьогодні Україна переживає складні часи. Ми змушені зі зброєю в руках боронити свою незалежність та суверенність. Але ця боротьба робить нас сильнішими, зараз ми згуртовані як ніколи. І не лиже в межах нашої країни а й далеко за її теренами.

12:32 13.09.2022

ПРИХИСТИТЬ ДО СЕБЕ ТИХ, У КОГО ВІЙНА ЗАБРАЛА ДІМ!

Хоча на сьогодні у нашому регіоні відносно спокійно, до нас продовжують прибувати громадяни, які покинули свої домівки через війну. У такий час ми маємо бути єдиними та підтримувати одне одного. Просимо Вас прийти на допомогу і, за можливості, розмістити у себе осіб, які в зв’язку з активними бойовими діями змушені покинути своє постійне місце проживання та шукати прихистку на території нашої громади.

14:58 01.09.2022

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

      Торгівля людьми є третім (після торгівлі зброєю та наркотиками) за прибутковістю злочином.  На превеликий жаль, торгівля людьми не втрачає актуальності і в ХХІ столітті. Це фактично використання людини – її експлуатація з метою наживи та власного збагачення.

14:32 28.07.2022

Рука допомоги

У цей складний час війни український народ як ніколи потребує підтримки. І ми вдячні всьому світу за те, що він не залишає Україну один-на-один зі своєю бідою.

16:03 24.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь