Провели зиму та зустріли весну млинцями... Масниця по праву займає одне з найпочесніших місць серед народних свят у всіх слов’янських народів.

Дата: 20.02.2018 10:38

Фото без опису

З піснями та млинцями 18 лютого Лиманці  провели зиму та відгуляли свято Масниці.  Приїхав до нас на свято й колектив Будинку культури с. Приморське. Гості свята —  і дорослі , і малі – мали можливість заспівати пісень та потанцювати під запальну  концертну програму,  взяти участь у конкурсній та ігровій програмі. Головною родзинкою свята стали  смачні млинці, якими з насолодою ласували  всі бажаючі.

Закінчилися народні гуляння традиційним спалюванням опудала Зими.

Прощай, зима, сніг і холод! Здрастуй, весна, сонце і тепло! Всіх з Масницею! З приходом весни завжди піднімається настрій, на душі стає легко і весело. Ми сповнені оптимізму і бадьорості. Нехай ця піднесеність збережеться на цілий рік.  Адже попереду нас чекають нові відкриття і приємні сюрпризи!