Татарбунарська районна філія Одеського обласного центру зайнятості

Робоча зустріч з підприємцем.

14 лютого  2022 р. провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг філії Мукієнко Наталія провела робочу зустріч з приватним підприємцем  Оксаною Стас.  Оксана Валеріївна це новостворений підприємець, який   розпочав  свою підприємницьку діяльність на початку лютого цього року  по КВЕД  46.49, «Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення», а саме: торгівля канцелярськими товарами юридичним особам з безпосередньою доставкою до місця призначення. Підприємець сподівається, що саме ця послуга буде найбільш затребувана в сучасному світі при конкуренції бізнесу.

09:30 17.02.2022

Роботу знаходить той, хто її шукає

Анжеліна Р. звернулася до Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи на початку січня  цього року.

12:25 07.02.2022

Історія успіху.

«Успіх - це вміння рухатись вперед, не втрачаючи ентузіазму»

14:49 23.11.2021

Презентація роботодавця

Основним завданням служби зайнятості є допомога шукачам роботи у працевлаштуванні, але досягти позитивного результату можливо лише завдяки тісній співпраці з роботодавцями. Ефективною формою підбору претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентації роботодавця, яка надає клієнтам служби зайнятості можливість отримати вичерпну інформацію безпосередньо від самих роботодавців, а роботодавцю – знайти необхідних працівників.

12:37 06.10.2021

Проведено робочу зустріч

Одним із основних напрямків роботи служби зайнятості є налагодження партнерських взаємовідносин з об’єднаними територіальними громадами.

11:10 09.09.2021

Сьогодні клієнт служби зайнятості № 1 – роботодавець.

З метою обговорення налагоджених шляхів співпраці та пошуку нових 03 вересня Татарбунарською районною філією Одеського обласного центру зайнятості  організовано робочу зустріч з представником ТОВ "АГРО-ДАР" Чалою Мариною Миколаївною.

09:29 06.09.2021

Загальні засади співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

Роботодавець   це найважливіший клієнт для Служби зайнятості.,   Саме, для роботодавців 03.09.2021 року в Татарбунарській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: " Загальні засади співпраці служби зайнятості з роботодавцями».

09:31 03.09.2021

Підписано угоди про співпрацю

З метою популяризації послуг служби зайнятості, зокрема, з професійного навчання за робітничими професіями в Одеському центрі професійно – технічної освіти, в Татарбунарській районній філії Одеського обласного центру зайнятості ведеться активна робота щодо профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.

16:49 19.08.2021