Реєстр діючих регуляторних актів

Про встановлення місцевих податків та зборів на території Лиманської сільської ради на 2023 рік.

Про встановлення на території Лиманської сільської ради ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на 2022рік.

Про встановлення на території Лиманської сільської ради ставки акцизного податку для підакцизних товарів на 2022 рік.

Про встановлення та затвердження транспортного податку на території Лиманської сільської ради.

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки на території Лиманської сільської ради.

Про порядок справляння туристичного збору на території Лиманської сільської ради у 2022 році.

Про встановлення ставок земельного податку на землю, пільг зі сплати земельного податку та ставок орендної плати за землю на 2022 рік на території Лиманської сільської ради.