До уваги мешканців Лиманської територіальної громади!

Інформуємо Вас, що з 01.07.2023 року карантин по коронавірусу припинено і протягом 30 діб після його закінчення особи ще можуть подавати документи на вклейку фото з порушенням терміну. З 31.07.2023 року вклейку фото особам, яким виповнилось 25 або 45 років в період дії карантину (17.03.2020 року – 30.07.2023 року) відділом «Центр надання адміністративних послуг» Лиманської сільської ради Білгород-Дністровського району прийматися не будуть.

15:34 06.07.2023

В Дії можна змінити місце проживання ВПО та скасувати статус без участі чиновника

У застосунку Дія стали доступні дві нові послуги для ВПО, які можна отримати без участі чиновника. Перша – зміна місця проживання, якщо ви переїхали до іншого міста України. Друга – скасування статусу ВПО, якщо ви повернулися на місце постійного проживання.

15:08 29.12.2022

Заяву на «будівельну амністію» тепер можна подати онлайн на порталі Дія

В ЄДИНІЙ ДЕРЖАВНІЙ ЕЛЕКТРОННІЙ СИСТЕМІ У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА ТА НА ПОРТАЛІ ДІЯ З’ЯВИЛАСЬ НОВА ПОСЛУГА – «ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ГОТОВНІСТЬ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ, ЩО ПОБУДОВАНІ НА ЗЕМЕЛЬНІЙ ДІЛЯНЦІ ВІДПОВІДНОГО ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ БЕЗ ДОЗВІЛЬНОГО ДОКУМЕНТА НА ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ» АБО, ЯК ЇЇ НАЗИВАЮТЬ У НАРОДІ, «БУДІВЕЛЬНА АМНІСТІЯ». Ця послуга дає можливість офіційно ввести в експлуатацію житлові, садові, дачні будинки або присадибні будівлі, які збудували до квітня 2015 року без отримання дозвільних документів. Легалізувати можна лише будівлі, загальна площа яких не перевищує 300 кв.метрів

09:11 12.12.2022

В Дії можна буде змінити місце проживання ВПО та скасувати статус.

Незабаром розпочнеться бета-тестування двох нових послуг в Дії для внутрішньо переміщених осіб – зміна фактичного місця проживання та скасування статусу ВПО. Долучитися до тесту можна за цим посиланням.

16:57 20.10.2022

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

У ЦНАП Лиманської сільської ради  з 27.05.2022 року  відновлено роботу в частині проведення реєстраційних дій щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

12:12 27.05.2022

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

08:51 09.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг.

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

11:00 01.02.2022