"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО"

ПЕРШІ 5 КМ, ДОРОГИ ОДЕСА – БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКИЙ – МОНАШІ, ПОЧИНАЛИ ВІДНОВЛЮВАТИ У РАМКАХ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», розпочато капітальний ремонт ділянки дороги Н-33 Одеса – Білгород – Дністровський – Монаші/М-15/ у селищі міського типу Овідіополь.

13:46 09.11.2021

В СЕЛІ НАДЛИМАНСЬКЕ, ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУЮТЬ ШКОЛУ

В Одеській області реалізується Програма Президента України «Велике будівництво», яка полягає у масштабній розбудові якісної інфраструктури України. Це – школи та дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об’єкти, мости і дороги державного і місцевого значення.

20:44 08.11.2021

БІЛЬШЕ ЖОДНИХ СІРИХ КОРОБОК: НА ОДЕЩИНІ, В РАМКАХ “ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА”, БУДУЮТЬ ЯСКРАВІ, КОМФОРТНІ, СУЧАСНІ ДИТЯЧІ САДКИ

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні, а також з її допомогою вже створено додатково близько 200 тисяч робочих місць.

21:10 28.10.2021

В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ШКОЛИ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ОЛІМПІЄЦЬ»

На сьогодні, в Одесі та Одеській області, в рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році Одеською обласною державною адміністрацією сформовано список з 17 проєктів (6 шкіл, 5 садочків, 4 стадіону, 1 проєкт культури, 1 палац спорту), реалізація яких триває. 9 об’єктів, з 17, фінансуються за кошти ДФРР.

21:16 27.10.2021

В АВАНГАРДІ, В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ТРИВАЄ БУДІВНИЦТВО ШКОЛИ НА 240 МІСЦЬ

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні. В пріоритеті, «Великого Будівництва», звичайно сфера освіти. Приклад тому, будівництво сучасних освітніх закладів в районах Одеської області. Адже комфортні та доступні умови для шкільного навчання та виховання найменших мешканців громад – в пріоритеті керівництва області, зазначає голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

08:56 27.10.2021

В АНАНЬЇВІ, В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», РОЗПОЧАЛАСЬ РЕКОНСТРУКЦІЯ МІСЬКОГО СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ З БУДІВНИЦТВОМ УНІВЕРСАЛЬНОЇ КРИТОЇ ЗАЛИ

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», в місті Ананьїв Подільського району Одеської області, розпочалась реконструкція міського спортивного комплексу з будівництвом універсальної критої зали.

09:52 23.10.2021

"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО" ЛІКАРЕНЬ: В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА РЕКОНСТРУЙОВАНО ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ В БЕРЕЗІВЦІ

16:55 22.10.2021