Відділ земельних відносин

ЗНИЩЕННЯ  НАСІННЯ ТА САДИВНОГО МАТЕРІАЛУ

Що робити суб’єкту господарювання, якщо в нього наявне насіння, яке не може бути використане на посів, продовольчі, кормові та інші цілі, або садивний матеріал, який не може бути використаний для створення багаторічних насаджень або в інших цілях?

11:29 01.11.2022

Форма № 29-сг (річна) «Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду у 2021 році»

На виконання статті 9 Закону України «Про державну статистику» та Плану державних статистичних спостережень на 2022 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 листопада 2021 р. № 1497-р (далі – План), проводиться державне статистичне спостереження (далі – ДСС) «Сільське, лісове та рибне господарство» за формою № 29-сг (річна) «Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду у 2021 році», затвердженою наказом Держстату від 25.06.2021 № 161, яким охоплюються й фермерські господарства, які здійснюють діяльність на території громади.

15:49 04.01.2022

Зустріч з керівниками фермерських господарств

Відбулася зустріч з керівниками фермерських господарств с.Лиман Лиманської ТГ. Головним питанням зустрічі стало обговорення та шляхи вирішення ситуації що склалася у ТОВ «Агро-Олімп 2006» стосовно #обробітку орендованих #пайових_земель у громадян.

10:13 25.11.2021