Лиманська громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості

Шановні роботодавці!

  Ви можете створити вакансію власноруч у персональному кабінеті або скористатися послугами консультанта роботодавцями, звернувшись до центру зайнятості.

10:23 24.01.2022

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ.

  З 8 січня 2022 року в Україні набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі». Законом визначено, що таке «дискримінаційна реклама», «дискримінаційна реклама за ознакою статі» та посилено відповідальність за порушення законодавства про рекламу. У рекламі заборонено вміщувати твердження та/або зображення, дискримінаційні за ознаками походження людини, її соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, освіти, політичних поглядів, ставлення до релігії, за мовними ознаками, родом і характером занять, місцем проживання, а також ті, що дискредитують товари інших осіб. Відповідно до Закону № 1750 зазнала змін частина 3 статті 24-1 Закону про рекламу, яка унормовує відповідальність роботодавця за дискримінацію в оголошенні про вакансію. Відтепер роботодавець отримає штраф за: зазначення віку кандидатів; пропозицію роботи лише жінкам/чоловікам (виняток — специфічна робота, яку може виконувати виключно особа певної статі); висування вимог: що надають перевагу жінкам/чоловікам, представникам певної раси, кольору шкіри (виняток – випадки, визначені законодавством, та випадки специфічної роботи, яку може виконувати виключно особа певної статі); щодо політичних, релігійних та інших переконань тощо. Штраф передбачений у десятикратному розмірі від мінімальної зарплати в Україні на момент скоєння порушення.

10:18 19.01.2022

Мобільність – засіб інформування ХХІ століття

   22 жовтня та 26 жовтня 2021 року спеціалістами Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості були проведені виїзні акції на базі мобільних засобів інформування для мешканців с. Бритівка, Шабівської ОТГ та СМТ Сергіївка, Сергіївської ОТГ, відповідно. До участі в акції для мешканців Шабівської ОТГ долучився сержант-менеджер 3 категорії відділення комплектування 25 прикордонного загону Державної прикордонної служби України головний сержант Микола Анатолійович Каплун.

16:30 27.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь