COVID-19

Остерігайтеся шахраїв: МОЗ не розсилає повідомлення щодо виплати 1 тис. грн щепленим громадянам!

У мережі поширюються неправдиві повідомлення нібито від імені Міністерства охорони здоров’я, в яких пропонують користувачам надати контактні дані для виплати 1 тис. грн особам, які завершили повний курс щеплення від COVID-19.

12:48 07.12.2021

"ЛІЖКОВИЙ ФОНД НА СЬОГОДНІ ЗАВАНТАЖЕНИЙ НА 80%, НА РЕАНІМАЦІЙНИХ ЛІЖКАХ ЗНАХОДЯТЬСЯ 99% НЕ ВАКЦИНОВАННОГО НАСЕЛЕННЯ!" - НАТАЛІЯ ОДАРІЙ-ЗАХАР’ЄВА

Сьогодні, під час брифінгу, директорка Департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва розповіла представникам ЗМІ про обмеження в «червоній зоні» та про навантаження, з яким сьогодні зіткнувся медичний персонал в ковідних відділенях закладів охорони здоров’я.

19:10 18.10.2021