Погода останніх днів зими та початку весни продовжує випробувати мешканців та керівництво Лиманської громади.

Дата: 05.03.2018 12:39

Фото без опису

Багато клопотів принесли останні дні. Кінець зими і початок весни знову засніжили наш регіон. У Лиманській громаді ми намагаємося своєчасно реагувати на такі виклики, хоч техніка не завжди встигала за снігопадами. Ми дуже вдячні усім, хто разом з нами гуртом боролися з наслідками негоди. Особлива подяка начальнику Татарбунарського РЕС Валентину Миколайовичу Кравченко та його підлеглим за оперативність. Працівники РЕС доставили трансформаторну підстанцію на одну з вулиць Лимана. Вони своїм трактором доправили в село новий трансформатор, встановили його замість старого, який вийшов з ладу. Завдяки чіткій та злагодженій роботі мешканців нашої громади, місцевих фермерських господарств, підприємців та депутатського корпусу, було оперативно проведено розгортання шляхів. Стараннями працівників районного РЕМ та всіх не байдужих продовжуємо відновлювати пошкоджені стихією лінії електромереж.  Висловлюємо подяку керівнику КП «Сількомунгосп» Пономаренко С.В. та його підлеглим, Кожухаренко І.Є. та Косюрка М.В., Червоненко В.М. та Кирган М.В. за оперативну розчистку доріг, своєчасну доставку хліба в магазини нашої громади. Від усієї  громади  щиро дякуємо всім учасникам робіт. Велике спасибі Вам за небайдужість, активну життєву позицію, прагнення робити добро. Міцного здоров`я Вам і Вашим рідним!