24 травня, в приміщені Лиманської сільської ради, відбулося засідання 9-ї позачергової сесії VII скликання. Порядок денний:

Дата: 24.05.2018 11:57

Фото без опису

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дошкільного підрозділу комунального закладу «Трапівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лиманської сільської ради Татарбунарського району Одеської області».

Доповідач: Лященко Л.І. – головний спеціаліст з питань бюджету відділу планування, бюджету та фінансів Лиманської сільської ради.

1. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 44/о – VII від 22 грудня 2017 року «Про затвердження бюджету сільської ради на 2018 рік».

1. Про виділення коштів з місцевого бюджету для спів фінансування проекту.

1. Про внесення змін та доповнень в частину першу додатку № 1 до рішення Лиманської сільської ради від 26 квітня 2018 року № 150/о – VII «Про затвердження переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Лиманської сільської ради у 2018 році».

1. Про виділення коштів для участі дітей села Лиман в учнівській освітній експедиції «ТузЛім».

Доповідач: Зенченко Т.Д. – головний спеціаліст-економіст з питань бюджету відділу планування, бюджету та фінансів Лиманської сільської ради.

1. Різне.