Дата: 26.06.2018 12:25

Фото без описуЗ 18 по 24 червня на східному березі лиману Бурнас, поблизу курортного села Лебедівка, проходила експедиція «ТузЛім», ініціатором якої був НПП «Тузлівські лимани». Так, з метою ознайомлення школярів сільських шкіл з природою рідного краю, залучення їх до спостереження за навколишнім середовищем, Парк започатковує щорічну учнівську освітню експедицію, головною метою якої є виховання у дітей бережливого ставлення до природи та прагнення жити у гармонії з навколишнім світом.

Учасники експедиції – 24 школяри з Татарбунарського району. Серед 24 дітей взяли участь й 4 учня Лиманського НВК.

Діти приймали участь різноманітних майстер-класах, слухали лекції, будували острів для гніздування птиць, спілкувалися, обмінювалися думками  та співали біля вогнища…

Для багатьох учнів це була перша експедиція в житті! Тож враження приємні й незабутні!