Набори Six Bricks за реформою Нової української школи.

Дата: 06.07.2018 11:53

Фото без описуВчора, 5 липня 2018 року, у Лиманську ОТГ доставлено ігрові набори LEGO для   47-ми першокласників, які навчатимуться у школах с. Лиман та с. Трапівка з 1 вересня 2018 року. Набори Six Bricks («Шість цеглинок») допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес відповідно до вимог Держстандарту за реформою “Нова українська школа” (НУШ).

У 2014 році Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти було проведено моніторингове дослідження ефективності впровадження проекту, яке показало позитивний вплив гри з LEGO на розвиток мовлення, мислення, вміння працювати в команді та комунікувати один з одним у дітей. Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation було підписано у березні 2018 року.