Свято літнього сонцевороту!

Дата: 10.07.2018 10:56

Фото без описуУ Купальську ніч, з 6 на 7 липня, на майданчику біля Будинку культури с. Лиман та біля річки в селі Новоселиця палало вогнище та водили хороводи. Усіх присутніх чекала концертно-розважальна програма за участю творчих колективів Лиманського та Приморського Будинку культури, звучали пісні у виконанні гурту "Україночка" , діти прикрашали Марену та водили хороводи . Для дорослих і малих були організовані конкурси , у яких вони з задоволенням брали участь. У конкурсі "Кращий віночок" важко було визначити переможця, тому приз дістався наймолодшій учасниці Варварі Гросул.
 Гості святкування плели купальські вінки, вмивалися водою з цілющими травами, перестрибували через багаття, ходили по вуглях та шукали квітку папороті. Найбільш яскравих емоцій від того, що відбувається навколо, не приховували маленькі гості свята. Діти охоче брали участь у змаганнях, хороводах та обрядах, які проводили ведучі. За участь у конкурсах усіх чекали подарунки.
Головним атрибутом свята стала Купальська ватра. Тільки найсміливіші хлопці та дівчата перестрибували через вогонь. А на завершення свята організатори пригостили всіх гостей свята смачною бесарабською мамалигою з бринзою та компотом.
Купальське багаття поступово згасало, а разом з ним і веселе та різнобарвне свято літнього сонцевороту.