11 вересня 2018 року відбулася 11 чергова сесія Лиманської сільської ради.

Дата: 11.09.2018 21:59

Фото без опису   11 вересня 2018 року відбулася 11 чергова      сесія Лиманської сільської ради. У порядку    денному - 51 питання: це земельні питання,   бюджетні питання, питання проведення   урочистих та святкових заходів у закладах   культури, а також соціальна допомога   вразливим верствам населення. А ще   прийняли рішення про затвердження   офіційних символів Лиману, а також опису та   Положення про порядок використання с   имволіки територіальної громади. В роботі   сесії взяли участь залучені юристи, які   надають фахові послуги під час підготовки   документів, проектів рішень, здійснюють супровід процедур державних закупівель.

Сесія пройшла у конструктивному обговоренні поточних питань, були прийняті відповідні питання.