Виїзна нарада

Дата: 13.09.2018 12:28

Фото без описуВ приміщенні Будинку культури Лиманської сільської ради відбулась виїзна нарада керівників підприємств власників туристично-оздоровчих установ, приватних підприємств і директорів баз відпочинку з керівництвом району з питань підсумків проведення літнього оздоровчого сезону 2018 року та забезпечення якісної підготовки до оздоровчого сезону 2019 року.

Директорами баз відпочинку були надані пропозиції щодо розвитку рекреаційної зони «Катранка». Голова Лиманської сільської ради, всі пропозиції  взяв до уваги та пообіцяв, що всі роботи будуть зроблені до початку літного оздоровчого сезону 2019 року.