Прес-тур до Лиманської ОТГ!

Дата: 27.09.2018 14:46

Фото без описуДо Лиманської ОТГ у рамках прес-туру завітали 14 журналістів, оглядачів, спостерігачів регіональних ЗМІ. Організатором заходу є Асоціація міст України. Під час прес-туру його учасники ознайомились з роботою органів місцевого самоврядування. Голові, заступнику, керівникам відділів задавалися безліч питань щодо стану нашої громади до і після утворення ОТГ. Гості поцікавилися планами на майбутнє, проектами, які вже реалізовані за 9 місяців та які в процесі реалізації. Відвідали комунальні заклади громади. Голова громади Василь Резніченко висловив вдячність попередникам - колишньому Лиманському сільському голові Олегу Леонідовичу Чебану та депутатському корпусу минулих каденцій, які ще раніше ефективно вкладали бюджетні кошти у капітальний ремонт Лиманської амбулаторії, дитячого садочка в селі Лиман, по можливості піклувалися про соціальний захист односельчан.