Село Трапівка відмітило своє 189-річчя!

Дата: 12.11.2018 22:24

У неділю, 11 листопада жителі тФото без описуа гості села Трапівка усією дружною сільською родиною святкували День села.
На початку свята провели благодійну ярмарку «Твори добро», з метою збору коштів для допомоги в лікуванні односельчанки Овіленко Ганни Олександрівни, яку організувала вчитель Трапівського НВК, Лунгу Іванна. Тож, зібрали 11 тис. 816 грн.
Святковий концерт не залишив нікого байдужим. Аматори сільської сцени Трапівки та Лиману демонстрували свої музичні таланти, декламували вірші. Виступили також діточки з дит. садочка «Берізка». Щирі вітання лунали зі сцени весь день.
Зі святом мешканців села привітали голова Лиманської ОТГ Василь Резніченко та староста Людмила Шевченко. Побажали усім й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села, миру, добра сімейного благополуччя, здоров'я та наснаги!
Після завершення першої частини концертної програми, всіх присутніх частували смачною юшкою та запашною шурпою, провели лотерею.
О 18:00 годині розпочався концерт за участі народних фольклорних ансамблів Ізмаїльського районного центру культури і спорту.
Після концерту була дискотека для молоді. Тож день села у Трапівці відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов'ю.