Дата: 04.01.2019 12:36

Фото без опису

Лиманська сільська  рада Татарбунарського району Одеської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Лиманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лиманської сільської ради Татарбунарського району Одеської області, місцезнаходження закладу: 68141, Одеська область Татарбунарський район с. Лиман, вул. Героїв України, № 24.

Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувані і компенсаційні виплати згідно чинного Законодавства.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- посаду керівника закладу загальної середньої освіти Лиманської сільської ради, може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста)та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які подаються на конкурс:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія документа, що засвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

- інші документи, які підтверджуватимуть  професійні та моральні якості.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти,

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Документи подаються особисто претендентами до конкурсної комісії на адресу: вул. Героїв України, 47-А, с. Лиман, Татарбунарський район, Одеська область, 68141 (відділ соціального захисту, охорони здоров’я, освіти (гуманітарна сфера) ).

Термін подання документів: з дня оприлюднення оголошення до 17 години 18 січня 2019 року.

Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсної комісії. Контактна особа – Карпенко Тетяна Василівна - головний спеціаліст-методист відділу соціального захисту, охорони здоров’я, освіти (гуманітарна сфера) виконавчого комітету Лиманської сільської ради, секретар комісії, тел. 0978102965.