Лиманський сільський голова привітав всіх жінок громади з 8 березня.

Дата: 07.03.2019 16:28

Фото без описуПередсвятковий настрій панує сьогодні в Лиманській ОТГ! Голова нашої громади Василь Іванович Резніченко привітав усіх жінок з весняним святом. Він відвідав обидві школи, побував у дитячих садках, в сільській амбулаторії, на ФАПах в Трапівці і Новоселиці, в Трапіському та Лиманському будинках культури. Провідав наш голова також і Будинок милосердя, привітав усіх жінок з прийдешнім святом 8 Березня. І скрізь лунали добрі слова вдячності жінкам за їх невтомну працю і вдома, і на роботі, за те, що завдяки жінкам вдається творити безліч потрібних справ для розвитку громади. І жінки-депутати, і жінки-вчителі, виховательки, бібліотекарки, культпрацівниці, державні службовці, підприємниці, соціальні працівниці, листоноші, домогосподарки - всі гідні поваги і пошанування, всі отримали квіти, слова подяки і добрі щирі побажання.