Лиманці та Трапівчани провели зиму і зустріли весну.

Дата: 11.03.2019 17:08

Фото без опису

10 березня, біля сільського Будинку культури лиманці проводили зиму та зустрічали весну. На заході зібрались місцеві жителі та гості. Цікаву розважальну програму для відвідувачів підготували працівники культури та учасники художньої самодіяльності. Артисти продемонстрували свої пісенні й танцювальні таланти. Гості мали можливість взяти участь у конкурсах і забавах, які для них провели організатори. Юнаки та дівчата перевірили свою фізичну підготовку в цікавих конкурсах.
На свято завітав і очильник громади Василь Резніченко аби разом із жителями зустріти весну.

Не забули організатори про давню традицію і спалили солом’яне опудало, щоб позбавитись від усіх негараздів і напастей, які супроводжували жителів селища в минулому. Після цього, вірили наші предки, зима відступає, і на зміну їй приходить весна, і люди радісно очікують тепла та весняного пробудження природи.
Свято вдалося на славу, всі були задоволені, оскільки отримали безліч позитивних емоцій.