Лиманська ОТГ отримала комп’ютерну техніку

Дата: 12.03.2019 17:12

Фото без опису

Лиманська ОТГ отримала комп’ютерну техніку в межах виконання проекту Світового Банку та Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» та заходу «Удосконалення адміністрування виплат і послуг».
Техніка призначена для укомплектування робочих місць працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення виконкомів сільських, селищних і міських рад, що надають мешканцям ОТГ адміністративні послуги соціального характеру, а також працівників служб у справах дітей та фахівців із соціальної роботи.
#Мінсоцполітики_проект_Світового_Банку#Модернізація_системи_соціальної_підтримки_населення_України_та_Удосконалення_адміністрування_виплат_і_послуг