Лиманська сільська рада почала профілювання ґрунтових доріг

Дата: 14.03.2019 17:13

Фото без описуЛиманська сільська рада почала профілювання ґрунтових доріг, простіше кажучи грейдерування.
На дорогах здійснено роботи з виправлення профілю дороги грейдером та ущільнення дорожнім катком.
Голова Лиманської громади подякував керівникам фермерських господарств в особі Кожухаренко Івана Євтіхійовича, Борогана Петра Емануїловича, Зенченко Сили Олександровича та їх підлеглих, депутату Лиманської сільської ради Косюрко Михайлу Васильовичу, працівникам КП «СІЛЬКОМУНГОСП» за допомогу та сподвається на подальшу співпрацю!