Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності.

Дата: 13.04.2019 21:30

Фото без опису

Лиманська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності,  які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2019 році на території Лиманської сільської ради Татарбунарського району Одеської області.

Конкурс відбудеться за адресою: Одеська область, Татарбунарський р-н, с. Лиман вул. Героїв України,   47-А,  кабінет сільського голови.

Документи на участь у конкурсі приймаються сільською радою в тридцятиденний термін з дня опублікування оголошення.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися  відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності в 2019 році на території Лиманської сільської ради Татарбунарського району Одеської області, затвердженого рішенням Лиманської сільської ради  № 374/о-VІІ від 21 березня 2019 року.