На території Лиманської громади продовжують заходи з благоустрою території громади до Великодніх свят та проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Дата: 26.04.2019 09:28

Фото без опису

Працівники Трапівського НВК та робітники комунальних підприємств прибирають та приводять у належний санітарний стан прибудинкові території, парки.
Не забувають і про благоустрій кладовищ, адже незадовго після Великодня ми вшановуємо пам’ять померлих родичів, друзів, близьких людей…
Лиманський сільський голова Василь Резніченко від імені всієї громади висловлює щиру вдячність всім добродіям , хто приєднався до благоустрою території нашої громади.