Дата: 13.06.2019 18:12

13 червня 2019 року, о 12:00 годині в приміщенні Лиманської сільської ради, відбулося засідання 18-ї чергової сесії VII-го скликання. Сесійному зібранню передували засідання постійних комісій сільської ради, в яких приймали участь посадові особи та спеціалісти сільської ради, депутатський корпус та детально опрацювали усі питання порядку денного.

На засіданні 18-ї чергової сесії VII-го скликання з 14 депутатів були присутні 8, а саме:
Карпенко І.В., Лященко Л.І., Смірнов В.В., Федоров О.В., Кожухаренко О.К., Іванченко К.Є.,Червоненко В.М., Кожухаренко І.Є.;
Відсутні: Бахшиянц А.В., Врємєнко О.Г., Косюрка М.В., Кирган М.В., Шевченко О.С., Будяченко Г.Г.