Юні мешканці Лиманської ОТГ відсвяткували Міжнародний День захисту дітей.

Дата: 03.06.2019 17:23

Фото без опису

Весело та емоційно юні мешканці Лиманської ОТГ відсвяткували Міжнародний День захисту дітей.

Символічно, що з настанням літа ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей, адже саме у цей час розпочинаються довгоочікувані канікули, які саме й асоціюються з безтурботною порою дитинства.

2 червня, в селі Трапівка та 3 червня, в селі Лиман на площі, біля Будинків культури зібралися дітлахи, їх батьки та вихователі.

Усі вони прийшли, щоб разом відсвяткувати радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

Програма заходу була надзвичайно колоритною і різноманітною, веселою й невимушеною. Вихованці дошкільних навчальних закладів продемонстрували, що вони вміють танцювати та малювати. Старші дітлахи демонстрували свою спритність та знання. Всі мали змогу подивитись лялькові вистави «Мурзик-телемен» та «Пригода в казковому лісі», за участі лялькового гуртка «Оле-Лукойе» при Лиманській бібліотеці.

Привітав дітлахів і Лиманський сільський голова Василь Резніченко: «Молоде покоління нашої громади – справжні патріоти, і нам є ким пишатися. Вітаю усіх: і малечу, і батьків, і дідусів та бабусь, адже всі ми родом із дитинства та міцно впродовж усього життя пов’язані з цією незабутньою порою. Бажаю усім безтурботного та світлого дитинства»

Загалом, площі біля Будинків культури громади на декілька годин перетворилися на країну дитинства, щирих посмішок та веселого гамору.

На завершення свята діти отримали солодощі, морозиво та призи за участь у різноманітних змаганнях.

Фото без опису