Ось і в Лиманській громаді пролунав останній дзвоник

Дата: 31.05.2019 13:27

Фото без опису

Ось і в Лиманській громаді пролунав останній дзвоник, який відбувся в останню п’ятницю весни, 31 травня.
Для випускників останній дзвінок – це важливий день, адже це символічне прощання зі школою. Молодші школярі ж чекають цього дня із нетерпінням, адже попереду – омріяні канікули.
Найкащі учні освітніх закладів Лиманської сільської ради отримали заслуженні грамоти, а від виконавчого комітету Лиманської сільської ради – стипендії за участь у районних та обласних конкурсах.
Після здачі ЗНО 11-класників чекає найдовгоочікуваніша подія – випускний вечір.
Щоправда, останній дзвоник – це ще зовсім не кінець школи. Так, учні 9 класів ще складатимуть іспити Державної підсумкової атестації, а випускники 11 класів складатимуть ЗНО та ДПА.
Крім того, у школах триватиме навчальна практика, в рамках якої учнів водитимуть на різноманітні екскурсії.
Тож, щиро вітаємо усіх освітян, учнів, батьків зі святом останнього дзвоника!
Дякуємо педагогам за щоденну працю, знання і досвід. За те, що вкладали особливий сенс у кожне слово! І за те, що направили молодь у потрібному напрямку!
Старшокласникам бажаємо щоб знання, отримані в школі, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків і допомогли досягти омріяних вершин у майбутній діяльності!
Усім зичимо щедрої долі, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Фото без опису