Протидія домашньому насильству

Дата: 28.11.2019 09:57

Фото без опису

Відповідно до статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про запобігання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», листа департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА № 12-20/2257 від 05.04.2019, з метою надання соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

Відповідно до розпорядження Лиманського сільського голови створена та затверджена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Лиманській сільській раді.

Якщо Ви опинилися в ситуації домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі телефонуйте:

В.о. старости сіл Трапівка, Новоселиця, Зарічне Лиманської сільської ради:

Шевченко Людмила Олександрівна  – 097365256;

В.о. начальника відділу соціального захисту, охорони здоров’я, освіти (гуманітарна сфера) виконавчого комітету Лиманської сільської ради (с. Лиман):

Горбатюк Олена Анатоліївна  – 0973599481;

Головний спеціаліст-методист відділу соціального захисту охорони здоров’я, освіти (гуманітарна сфера) виконавчого комітету Лиманської сільської ради (с. Лиман):

Карпенко Тетяна Василівна  – 0978102965;

Головний спеціаліст відділу соціального захисту охорони здоров’я, освіти (гуманітарна сфера) виконавчого комітету Лиманської сільської ради (с. Лиман):

Волощук Анастасія Семенівна  – 0982050864;

Головний спеціаліст відділу соціального захисту охорони здоров’я, освіти (гуманітарна сфера) виконавчого комітету Лиманської сільської ради (с. Трапівка, Новоселиця, Зарічне):

Григорашенко Жанна Миколаївна – 0677813532;

Алєксєєнко Ганна Григорівна – 0670284913.

Гаряча лінія Національної поліції України 0-800-500-202

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335 (безкоштовно зі стаціонарного або мобільного телефонів)

Національна дитяча гаряча лінія 0-800-500-225

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).