До відому землекористувачів Лиманської сільської ради!

Дата: 29.05.2020 11:22

Лиманською сільською радою замовлено розроблення технічних докуметацій з нормативної грошової оцінки земель в межах сіл Лиман, Трапівка, Новоселиця, Зарічне Лиманської сільської ради Татарбунарського району Одеської області ТОВ «ТЕРРА КОМ», відповідно до рішення Лиманської сільської ради № 463/о-VІІ від 13 червня 2019 року «Про проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів сіл Лиманської сільської ради»  та прийнято рішення № 692/о-VІІ від 26 травня 2020 року «Про затвердження плану діяльності з підготовки проекту регуляторного акту на території Лиманської сільської ради у 2020 році» (додається у додатку 1).

Проект  рішення «Про затвердження технічних документацій  з нормативної грошової оцінки земель сіл Лиман, Трапівка, Зарічне, Новоселиця Лиманської  сільської ради  Татарбунарського району Одеської області» (додається у додатку 2) та  Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення сільської  ради «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель сіл Лиман, Трапівка, Зарічне, Новоселиця Лиманської  сільської ради Татарбунарського району Одеської області» (додаєтья у додатку 3).

У разі виникнення пропозицій, зауважень, повідомлень, просимо надіслати листом на електронну адресу ТОВ «ТЕРРА КОМ» terra_kom@ukr.net, або на поштову адресу: 67500, Одеська обл., смт. Доброслав, вул. Першотравнева, 56

Фото без описуДодаток №1Фото без описуФото без описуДодаток №2

Додаток №3