28 чергова сесія VII-го скликання Лиманської сільської ради

Дата: 03.09.2020 17:22

03 вересня 2020 року, о 12:00 годині в приміщенні Лиманської сільської ради, відбулося засідання 28-ї чергової сесії VII-го скликання. Сесійному зібранню передували засідання постійних комісій сільської ради, в яких приймали участь посадові особи та спеціалісти сільської ради, депутатський корпус та детально опрацювали усі питання порядку денного.

Порядок денний 28 чергової сесії

1. Про подовження терміну дії договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах короткострокової оренди) на території рекреаційної зони «Катранка».
  2. Про відмову в наданні згоди на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність для індивідуального дачного будівництва.
  3. Про припинення дії договору оренди землі та передачу земельної ділянки у приватну власність для індивідуального дачного будівництва.
  4. Про внесення змін та доповнень до рішення Лиманської сільської ради № 742/о-VІІ від 13 липня 2020 року.
  5. Про доцільність розміщення групи тимчасових споруд – Блоку «А» за паспортом прив’язки.
  6. Про доцільність розміщення групи тимчасових споруд – Блоку «Б» за паспортом прив’язки.
  7. Про доцільність розміщення групи тимчасових споруд – Блоку «В» за паспортом прив’язки.
  8. Про припинення дії договору  про пайову участь (внесок) в утриманні об’єктів благоустрою села Лиман.
  9. Про затвердження архітектурно-планувального рішення генерального плану та плану зонування територій с. Лиман.
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду строком на 25 років.
  11. Про погодження надання Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки у власність.
  12. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в с. Лиман.
  13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та передачу  земельної ділянки в оренду.
  15. Про погодження передачі Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної  ділянки в оренду.
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  18. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в довгострокову оренду строком на 49 років для іншого сільськогосподарського призначення.
  19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  20. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  21. Про затвердження розпоряджень Лиманського сільського голови.
  22. Про внесення змін до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.
  23. Про внесення змін та доповнень до рішення Лиманської сільської ради № 600/о - VІІ від 24 грудня 2019 року  «Про затвердження штатних розписів структурних підрозділів Лиманської сільської ради».
  24. Про затвердження Протоколу інвентаризаційної комісії та актів оцінки майна.
  25. Про внесення змін до рішення Лиманської сільської ради № 597/о- VІІ  від 24 грудня 2019 року «Про затвердження сільського бюджету Лиманської  сільської ради на 2020 рік».
  26. Про виділення коштів.
  27. Про перенесення розгляду заяв гр. Антонової Л.Г., Пронози Л.Г.
  28. Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги на лікування гр. Бочарніковій Ж.П.
  29. Різне.