Перше засідання виконавчого комітету Лиманської сільської ради VIII скликання.

Дата: 14.12.2020 16:43

Фото без опису

14 грудня відбулося перше засідання виконавчого комітету Лиманської сільської ради. Це перше засідання виконкому у новому складі, затвердженого на сесії Лиманської сільської ради VІІІ скликання, в роботі якого взяли участь усі 11 членів виконкому.

Так як, склад виконавчого комітету представлений з різних населених пунктів громади, в першу чергу відбулось знайомство один з одним. Голова виконкому закликав до порозуміння та запросив до співпраці на користь жителів Лиманської громади. Далі перейшли до розгляду питань порядку денного.

Зокрема, на засіданні розглядались такі питання:

1. Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Лиманської сільської ради Білгород - Дністровського району.

2. Про порядок організації опіки та піклування при виконавчому комітеті Лиманської сільської ради Білгород - Дністровського району.

3. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

4. Про Комісію з питань захисту прав дитини при Лиманській сільській раді Білгород - Дністровського району.

5. Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

6. Про затвердження Протоколу № 2 від 14.12.2020р. місцевої комісії з формування пропозицій щодо потреби надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

7. Про зняття з обліку неблагополучних сімей, сім’ю Ткаченко Олени Михайлівни, 1979 р. н.

8. Про визначення місць і видів громадських робіт протягом 2021 року.

9. Про визначення місць і видів оплачуваних суспільно-корисних робіт протягом 2021 року.

10.Про стан роботи зі зверненнями громадян на протязі 9 місяців 2020 року.

11.Про схвалення проєкту рішення Лиманської сільської ради «Про затвердження сільського бюджету Лиманської сільської ради на 2021 рік».

Тож, вітаємо та бажаємо новому складу виконавчого комітету Лиманської сільської ради успіхів у роботі, легких та правильних рішень.