Засідання бюджетної комісії

Дата: 18.12.2020 19:33

Фото без опису

18 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та комунальної власності, ЖКГ та енергозбереження та транспорту. На комісії було обрано голову та секретаря комісії. Очолив комісію Чебан Віталій, а секретарем обрано Колєсніка Миколу.

Участь у засіданні взяли перший заступник голови Лиманської сільської ради, секретар, спеціаліст відділу з питань бюджету та фінансів Лященко Людмила, головний бухгалтер Приморської сільської ради Рибаченко Наталя, директор Приморського Будинку культури Алла Гончаренко, бухгалтер Приморського КП «Управління курортом» Любов Гетманець та старости старостинських округів.

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії всі проекти рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії сільської ради.