Засідання комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, гуманітарних та соціальних питань

Дата: 22.12.2020 15:00

22 грудня відбулось засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, гуманітарних та соціальних питань, На комісії було обрано голову та секретаря комісії. Очолила комісію Лисинюк Наталя, а секретарем обрано Продан Анну.

Участь у засіданні взяли перший заступник голови Лиманської сільської ради, секретар та старости старостинських округів.

Засідання супроводжувалося обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії всі проекти рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії сільської ради.Фото без опису