Засідання чергової третьої сесії VIII скликання Лиманської сільської ради

Дата: 23.12.2020 21:12

Фото без опису

23 грудня 2020 року на засіданні чергової третьої сесії VIII скликання Лиманської сільської ради, депутати проголосували за проект та затвердили рішення «Про затвердження сільського бюджету Лиманської сільської ради на 2021 рік.».

Всі питання, які стосуються прийняття бюджету попередньо були детально обговорено на засіданні бюджетної комісії, а на сесії доповнили та одноголосно затвердили. Розглянуто 29 земельних питань.

Також старостам, головою громади було доручено провести моніторинг сплати податків підприємців та фермерів, які здійснюють свою діяльність на території Лиманської громади, та надати списки тих, у кого є заборгованість до наступного засідання сесії.

Бажаємо громаді в Новому році розвитку й невпинного руху вперед, всім жителям громади здійснення всіх планів і мрій!