Відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад фінансового відділу Лиманської сільської ради.

Дата: 14.01.2021 16:27

Фото без опису

14 січня, в Лиманській сільській раді  відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад фінансового відділу Лиманської сільської ради. У конкурсі взяли участь три кандидати. На початку конкурсу  секретар конкурсної комісії ознайомила учасників  із правилами проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад. Учасниками конкурсу іспит складено успішно. За результатами письмового іспиту конкурсна комісія запропонувала рекомендувати Лиманському сільському голові призначити кандидатів на вакантні посади фінансового відділу Лиманської сільської ради.