Четверта позачергова сесія VIII скликання Лиманської сільської ради

Дата: 15.01.2021 17:39

Фото без опису

15 січня  2021 року о 10:00 годині,  в приміщені Лиманської сільської ради відбулося  засідання 4-ої позачергової сесії сільської ради VІІІ скликання.

На розгляд депутатів було внесено 15 питань

В ході роботи депутати ухвалили рішення про утворення Відділу «Центр надання адміністративних послуг», Відділу освіти та Центр надання соціальних  послуг. та вирішили ряд інших нагальних питань. Також, депутати створили Комісію з питань звільнення території Лиманської сільської ради від самовільно встановлених об’єктів капітального та некапітального типу.

Загалом сесія пройшла конструктивно. По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.