Проведено роботу із соціально незахищеними верствами населення

Дата: 24.02.2021 14:05

Фото без опису

Турбота про найбільш незахищених верств населення вважається показником стабільності та цивілізованості країни.

Тому, проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення є пріоритетним напрямком Лиманської сільської територіальної громади.

З метою надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Міністерством соціальної політики України, та мінімізації або подолання таких обставин, 22 лютого 2021 року комісією у складі старости Трапівського старостинського округу Лиманської сільської ради, начальника служби у справах дітей Лиманської сільської ради, провідного фахівця із соціальної роботи Лиманської сільської ради, головного спеціаліста відділу гуманітарної політики Лиманської сільської ради, було здійснено виїзд до сіл Зарічне, Новоселиця, Трапівка.

Під час рейду обстежено умови проживання 3 сімей, які виховують 11 дітей та перебувають у складних життєвих обставинах.

Також здійснено перевірку умов проживання однієї особи похилого віку, яка у зв’язку із хворобою втратила зір та потребує економічних, соціальних і правових заходів, що забезпечать умови для подальшої повноцінної соціалізації.