Продовжується робота по подоланню складних життєвих обставин одиноким мешканцем нашої громади

Дата: 02.03.2021 17:33

Фото без описуФахівцями Центру  надання соціальних послуг Лиманської сільської ради спільно з  представниками Трапівського  старостинського  округу продовжується робота по подоланню складних життєвих обставин   одиноким мешканцем  нашої громади , який повністю втратив зір.   Було  вжито  заходи  щодо отримання дублікату картки платника податків та укладено  декларацію із сімейним лікарем.

Фото без описуЗа окремим клопотанням директора «Центру надання соціальних послуг  Лиманської сільської ради,    керівництвом  КНП "Татарбунарська  багатопрофільна  лікарня " Татарбунарської  міської  ради   організовано проходження повного медичного обстеження та підготовки необхідного пакету документів з метою   влаштування  нашого мешканця    до  «Будинку Милосердя».