Допомога людям похилого віку.

Дата: 17.03.2021 16:35

Фото без описуКожен громадянин має право на піклування та допомогу у похилому віці, адже цей період у житті дорослої людини потребує особливої уваги до щоденних потреб. З метою підтримки громадян, які потребують сторонньої допомоги, відділенням надання соціальних послуг вдома Центру надання соціальних послуг Лиманської сільської ради надаються соціальні послуги в домашніх умовах.

Також провідним фахівцем із соціальної роботи, соціальними робітниками Центру та представниками Трапівського та Приморського старостинських округів сільської ради, проведено оцінку потреб, надано допомогу в оформленні документів літнім мешканцям громади, які виявили бажання отримати соціальну послугу догляд вдома.