Дата: 31.03.2021 15:45

Фото без опису31.03.2021 року в приміщенні Лиманської сільської ради пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лиманської сільської ради. На засіданні виконкому розглядались такі питання:

1. Про завершення опалювального сезону.

2. Про санітарний стан сіл Лиман, Трапівка, Новоселиця, Зарічне, Приморське та Трихатки.

3. Про створення Комісії ТЕБ та НС Лиманської сільської ради та затвердження Положення про неї.

Виконком Лиманської сільської ради вирішив:

1. Завершити опалювальний сезон 2020-2021 15 квітня 2021 року.
  2.  Старостам Трапівського та Приморського округів, начальникам комунальних підприємств та всіх комунальних закладів громади організувати роботу стосовно впорядкування прилеглих територій.
  3. Утворити місцеву комісію з ТЕБ і НС та затвердити Положення про роботу комісії  .Фото без опису

Запрошуємо всіх мешканців громади приєднатися до робіт з благоустрою та впорядкувати свої території. Кожен повинен розуміти, що чистота села та громади в цілому залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси Лиманської громади.