ЧАС ТВОРИТИ ДОБРО

Дата: 30.04.2021 17:17

Фото без описуНаближається найочікуваніше  свято - світле Христове Воскресіння. Саме час творити добро, дарувати радість людям.

З привітаннями та подарунками до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання – «Будинок Милосердя» Центру надання соціальних послуг Лиманської сільської ради навідався пастор церкви ОХВЕ «Надежда» (смт Сарата) Гринюк Анатолій Григорович.

Піклування про знедолених у величне, світле свято – це вчинок справжнього християнина. І працівники і підопічні «Будинку Милосердя»  щиро вдячні  Анатолію Григоровичу за прояв доброти і уваги до нужденних.Фото без опису

До уваги тих, хто бажає доєднатися до благодійної акції!

У зв'язку з карантином, запровадженим з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19, відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання працює у закритому режимі, заборонені відвідування підопічних сторонніми. До благородної справи можна доєднатися за попередньою домовленістю з адміністрацією Центру за телефоном: 0932780139.