В Новоселицькому ДНЗ проходить тиждень безпеки

Дата: 13.04.2021 11:22

Фото без описуВ #Новоселицькому_ДНЗ розпочато #тиждень_безпеки. Протягом тижня діткам будуть розповідати про правила безпеки. Адже дитина дошкільного віку повинна знати, що саме може бути причиною травм. Вона повинна з обережністю ставиться до гарячої води та гарячих предметів; знати, що не можна брати самовільно ліки та хімікати. Дитина повинна розуміти, що запалений сірник може стати причиною пожежі. Дитина повинна бути поінформована, що є отруйні рослини, ягоди, гриби, тому брати до рук, у рот невідомі рослини не можна, оскільки це може спричинити отруєння.

Дитина повинна вміти поводитися з домашніми тваринами (своїми та чужими). Знати, що незнайомці можуть бути небезпечними для дитини, тому не можна вступати з ними в контакт і довіряти їм. Дитина повинна мати елементарні знання про правила дорожнього руху.