Візит губернатора Одеської області до Лиманської ТГ

Дата: 17.04.2021 18:32

Фото без опису17 квітня з робочим візитом Лиманську громаду відвідав голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяна Домчинська, голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.

У рамках всесвітнього #Дня_довкілля голова Одеської ОДА приєднався до висадки дерев, яка саме цього дня відбулась на території громади.

Проінспектував хід дорожніх ремонтних робіт на ділянці дороги від села Лиман в бік р/з Расєйка та відвідав нашу рекреаційну зону, а саме дитячий оздоровчий заклад "Зорька".

Найважливіше питання, яке обговорювалося на зустрічі – подача води для населення та наших рекреаційних зон. Окрім цього, обговорювалось питання наповнення бюджету Лиманської сільської ради. Сергій Рафаїлович наголосив на необхідності підприємцям реєструватися на території громади та сплачувати податки, фермерам виводити свої землі з «тіні», задля подальшого розвитку громади.

Лиманська територіальна громада зацікавлена у налагодженні співпраці з керівництвом району та області.

Тож сподіваємося на підтримку і плідну взаємодію.