«ПАМЯТАЄМО. ШАНУЄМО. БЕРЕЖЕМО!»

Дата: 27.04.2021 13:52

Фото без опису26 квітня 1986 рік. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу. 26 квітня 2021 року ми не залишили цю подію без уваги.На сайті школи ми розмістили інформацію про цю трагедію, провели спільний перегляд відео про аварію на Чорнобильскій АЕС, роздали інформаційні буклети. Також провели майстер-клас по виготовленню білих журавликів в техніці оригамі. Чому саме білі журавлики ? Чи яке вони мають відношення до цієї трагедії?.....Відповімо. Саме білі журавлики є втіленням мрії та надії на подолання "атомної хвороби" . Ким би ми не були, де б ми не жили, але життя, здоров'я - це найбільша цінність , яка є у нас . На жаль , наслідки аварії дуже великі. Ми висловлюємо щиру подяку нашим односельцям, які приймали участь у ліквідації наслідків. «ПАМЯТАЄМО. ШАНУЄМО. БЕРЕЖЕМО!»