«Тиждень безпеки» у Лиманському НВК

Дата: 30.04.2021 15:36

Фото без опису«Тиждень безпеки» у Лиманському НВК завершився Днем безпеки дорожнього руху.

Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні у нашому закладі, метою яких є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища.

Велика увага приділяється вивченню правил дорожнього руху з учнями початкових класів, адже саме вони найменше знають про безпечне поводження на дорозі.

Діти взяли участь у конкурсі малюнків «Мій друг – дорожній рух», інтерактивних та рольових іграх «Живи цікаво і безпечно», «Пригода на дорозі», переглянули відеофільми та презентації з правил дорожнього руху.