Виїзний особистий прийом громадян керівницва району

Дата: 17.05.2021 15:35

Фото без опису   17 травня 2021 року об 11.00 год. в приміщенні Будинку культури с. Лиман заступницею голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяною Домчинською, заступником голови Білгород-Дністровсько районної ради Ольгою Кулакевич та головним спеціалістом юридичного відділу Білгород-Дністровської РДА Ольгою Волковинською проведено виїзний особистий прийом_громадян в Лиманській ТГ.

Основні питання, які турбували мешканців – це земельні питання. Всі заявники отримали роз’яснення. Деякі звернення будуть розглянуті більш детальніше. Після розгляду будуть підготовлені відповіді.

Також, з метою ознайомлення, керівництво району відвідали низку об’єктів соціально-культурної сфери (школи, дитячі садки, амбулаторія). «Приємно констатувати той факт, що дитячі садки вашої громади - є одними з найкращих в області» - підсумувала Тетяна Іванівна.

Відвідали також і рекреаційні зони Расєйка та Катранка.