Підготовка до Дня_захисту_прав_дітей

Дата: 18.05.2021 15:40

Фото без описуДень захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

З метою проведення святкових заходів до Дня захисту прав дітей в умовах карантинних обмежень та продовження навчального року в освітніх закладах, 18 травня 2021 року в приміщенні Лиманської сільської ради відбулась робоча нарада, з керівниками закладів освіти, культури та структурних підрозділів Лиманської сільської ради.

В даному заході взяли участь: заступник Лиманського сільського голови – Кометіані О.М., директор КЗ «Лиманський НВК «ЗЗСО-ДНЗ» - Крайник А.П., директор КЗ «Приморський ЗЗСО» - Ткаченко С.Ю., директор КЗ «Приморський ДНЗ (ясла-садок) «Колосок» Ткаченко С.С., директор Трапівського будинку культури – Кімліченко Н.Г., завідувачка Трапівської сільської бібліотеки – Уласень Т.В., завідувачка Зарічанської сільської бібліотеки – Левченко М.Г., завідувачка Приморської сільської бібліотеки – Гриценко С.В., в. о. начальника відділу освіти Лиманської сільської ради – Карпенко Т.В., в. о. начальника відділу гуманітарної політики Лиманської сільської ради – Горбатюк О.А., начальник служби у справах дітей Лиманської сільської ради – Кожухаренко Ю.В.

Всі учасники наради прийняли активну участь у обговоренні святкових заходів, після чого було затверджено план святкування Дня захисту прав дітей в Лиманській сільській територіальній громаді.