Дітлахи Лиманської громади відвідали виставу #Холодне_серце, яка проходила в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного.

Дата: 27.05.2021 15:08

Фото без описуВ рамках святкування #Дня_захисту_дітей, одинадцять дітей Лиманської громади - троє дітей-сиріт, одна дитина позбавлена батьківського піклування та семеро дітей що перебувають у складних життєвих обставинах, відвідали виставу #Холодне_серце, яка проходила в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного.

Поїздка залишила масу приємних вражень та емоцій. Дітям дуже сподобалася театральна вистава та маленька екскурсія по місту Одеса.